Курс "Програмування для школярів в Python"

Курс «Програмування для школярів в Python» для дітей з 9-10 років

Чи мрієте Ви, щоб Ваша дитина стала програмістом та отримувала високу заробітню платню?

Чи знаєте Ви, що мова програмування Python, на якій створюються «дорослі серйозні» проекти, вибрана для вивчення школярами? Тільки ні для кого не секрет, сподіватись на школу в напрямку інформатики не варто!

Ми маємо курс для дітей з 9-10 років, на якому будуть розглянуті основи «дорослої» мови програмування Python в доступній та цікавій для дітей такого віку формі

Математика для школярів

Математика для школярів

Ваша дитина не може вивчити таблицю множення, в неї труднощі з обчисленнями, рівняннями чи задачами, дробами чи відсотками?

Чи Ваш вже достатньо дорослих школяр заплутався з алгеброю чи геометрією?

Чи знаєте Ви, що 36% українських учнів не змогли продемонструвати базовий рівень знань з математики на ЗНО? А незнання елементарних речей впливає на професійну і життєву самореалізацію випускників в майбутньому

Курс "Програмування для школярів. Створення анімації та ігор в Scratch"

Курс «Програмування для школярів. Створення анімації та ігор в Scratch» для дітей з 7 років

Чи мрієте Ви, щоб Ваш школяр замість ігр на смартфоні, планшеті та комп’ютері захопився програмуванням, створенням власних ігр та анімації?

Можливо, Ви думаєте, що дитна в 7 років не впорається з мовою програмування? Впорається, ми перевірили це на своїх дітях!

В дитячому кліб Kokoro захоплюючий курс зі Scratch (мова програмування, спеціально створена для молодших школярів)

Інформатика та програмування для школярів

Інформатика та програмування для школярів

Чи задоволені Ви тим, що знає і вміє Ваша дитини з інформатики?

Чи вміє Ваш дитина користуватись комп’ютером, офісними програмами, програмувати в Scratch, Python?

Мої діти-школярі це вміють тільки тому, що пройшли курси з комп’ютерної грамотності, вивчення офісних програм та програмування в нашому клубі. Вони розробили купу ігор в Scratch і Python, мріють стати програмістами, і час за комп’ютером проводять з користю

Дворічний курс підготовки до ДПА та ЗНО з математики в 11 класі

Дворічний курс підготовки до ДПА та ЗНО з математики в 11 класі

Чи знаєте Ви, що 36% українських учнів не змогли продемонструвати базовий рівень знань з математики на ЗНО?

Чи впевнені Ви, що Ваша дитина успішно складе ЗНО та поступить у той ВУЗ, про який мріє?

Готуйтеся до іспиту з нами, щоб позбутися зайвого хвилювання та отримати вищий бал!

Підготовка до ДПА з математики в 9 класі

Підготовка до ДПА з математики в 9 класі

Чи знали Ви, що 43% школярів вважають, що річна підготовка на курсах допомогла б їм отримати кращу оцінку на ДПА, а 56% школярів зізнались, що занадто хвилювались, бо не знали, що на них чекає під час ДПА. А курси допомогли знизити рівень стресу!

Навіть дуже старанному школяру корисними будуть курси підготовки до здачі ДПА, де він зможе опрацювати ВЕСЬ матеріал 5-9 класів з математики та  ліквідувати прогалини в знаннях!

Підготовка до ДПА з математики в 4 класі

Підготовка до ДПА з математики в 4 класі

В 4 класі заплановано ДПА з математики, а матеріал стає все складнішим… Можна сподіватись, що ДПА відмінять через карантин, як було в 2021 році, але це не гарантовано…

Як же підготувати дитину до ДПА з математики так, щоб вона гарантовано здала цей іспит? В деяких школах є серйозні вступні тести з математики в 5 класи, щоб з ними робити?

Готуйтеся до іспиту з нами, щоб позбутися зайвого хвилювання та отримати вищий бал!

Подготовка к итоговой аттестации (ДПА) по математике в 9 классе

Подготовка к итоговой аттестации (ДПА) по математике в 9 классе

Курс подготовки к итоговой аттестации (ДПА) в 9 классе включает в себя: темы по математике 5-6 классов, темы алгебры 7-9 классов и темы геометрии 7-9 классов.

Опытные преподаватели, основательная программа обработки всех тем, изучаемых в 5-9 классах, постоянный контроль методиста за прогрессом гарантируют высокий результат ДПА в 9 классе

Онлайн-курс "Проценты"

Онлайн-курс «Проценты» с детей с 9 лет

Тема «Проценты» — достаточно сложная не только для детей, но и для взрослых. А с процентами мы сталкиваемся ежедневно в магазинах на распродаже, в банке, оформляя депозит или кредит и т.д.

Разобравший с темой «Проценты» ребенок повысить свою успеваемость по математике, а также сможет использовать полученные знания в ежедневных делах. Его уже не смогут запутать обманчивые скидки и расчет процентов по кредиту или депозиту.

Онлайн-курс по математике 5-6 класс 3 в 1 (3 сложные темы в одном курсе) 9+

Онлайн-курс по математике 5-6 класс 3 в 1 (3 сложные темы в одном курсе) 9+

Данный курс содержит три сложные темы: «Отношения и пропорции», «Комбинаторика, элементы теории вероятности» и»Круговой сектор. Построение диаграмм. Среднее арифметическое».

Разобравшись с данными темами, ребенок повысит успеваемость в школе, и будет чувствовать себя увереннее на уроках по математике