Домой > Courses> Підготовка до ДПА з математики в 4 класі
Підготовка до ДПА з математики в 4 класі

Course Information

 • Class Size: до 8 дітей
 • Class Duration: 1-2 рази на тиждень 45-90 хвилин (підбирається індивідуально)

— В 4 класі заплановано ДПА з математики, а матеріал стає все складнішим…

— Можна сподіватись, що ДПА відмінять через карантин, як було в 2021 році, але це не гарантовано…

— Як же підготувати дитину до ДПА з математики так, щоб вона гарантовано здала цей іспит?

— В деяких школах є серйозні вступні тести з математики в 5 класи, щоб з ними робити?

Підготовка до ДПА в дитячому клубі Kokoro – це:

 • Досвідчений викладач
 • Ґрунтовне опрацювання всіх тем початкової школи
 • Гарантований високий результат навчання
 • Можливість підібрати оптимальний графік навчання
 • Гнучкість у програмі курсу
 • Широка база методичних та практичних матеріалів
 • Використання інтерактивних платформ

Готуйтеся до іспиту з нами, щоб позбутися зайвого хвилювання та отримати вищий бал!

Записатись на курс з підготовки до ДПА!

Хочете «зазирнути« на заняття?

Нижче можна подивитись приклад фрагменту онлайн-заняття під час карантину з теми «Дроби» з нашим викладачем, кандидатом фізико-математичних наук. Її заняття — це завжди цікаво, пояснення зрозумілою для дітей мовою (навіть складні теми) та результативно!

Михайло (хлопчик на відео), написав вступні тести в бажаний для себе інформаційно-технологічний 5 клас на максимальну кількість балів і поступив! Його мрія здійснилась, як і десятків інших дітей, що пройшли наш курс підготовки до ДПА в 4 класі!

Досвідчені викладачі, грунтовна програма обробки усіх тем, що вивчаються в курсі початкової школи, щомісячний контроль методиста за прогресов учнів гарантують високий результат ДПА в 4 класі та тестів в 5 клас.

Хочу гарантовано підготувати дитину до ДПА!

Математика для школьников - фото 7Подготовка к итоговой аттестации (ДПА) - фото 6 Подготовка к итоговой аттестации (ДПА) - фото 5 Подготовка к итоговой аттестации (ДПА) - фото 4 Підготовка до ДПА з математики 4 клас - фото 3Підготовка до ДПА з математики 4 клас - фото 1Подготовка к итоговой аттестации (ДПА) - фото 2Підготовка до ДПА з математики 4 клас - фото 4

Відгуки батьків

Олена, син Назар, 4 клас

Спасибі Вам величезне, Наталія Юріївна. Назар ходив на математику з великим задоволенням. Ми Вам дуже вдячні

Валентина, донька Софія, 4 клас

Донька займається з 2-го класу. Почалось все з таблиці множення, потім розв’язання задач та заняття з логіки. Їй дуже подобається займатись, і подругу свою привели, а батькам такі заняття — це впевненість в тому, що дитина ліквідує свої пробіли та гарно підготується до ДПА.

Олена, син Максим, 4 клас

Син доволі гарно розбирався в математиці, але для того щоб бути впевненою, що гарно складе ДПА та тести в 5 клас, віддала на заняття з математики та логіки ще в 3-у класі. І не даремно, хоч ДПА в цьому році відмінили, але тести в 5 клас здав на максимум і потрапив в той клас, про який мріяв. І батьки, і дитина задоволені 🙂

Записати дитину на пробне заняття!

Питання / відповіді

Чи потрібні курси тим дітям, у яких більш-менш нормально з математикою?

Багато учнів, які навіть непогано знають шкільну програму, можуть розгубитися на іспиті, їм буває складно швидко зорієнтуватися в матеріалі минулих років. Причина цього не тільки стрес, але і відсутність систематизованих знань.

Навіть дуже старанному школяру корисними будуть курси підготовки до здачі ДПА, де він зможе опрацювати ВЕСЬ матеріал початкової школи з математики та  ліквідувати прогалини в знаннях. В результаті дитина буде почувати себе впевнено і зможе успішно скласти ДПА в 4 класі та тести (якщо потрібно) в бажаний 5 клас (чи поступити в ліцей). А батьки можуть бути спокійними, адже при регулярних заняттях дитина буде добре підготована до іспиту.

Чи можна самостійно підготуватись до ДПА?

Можна спробувати самостійно підготуватись до ДПА, але це важко, вимагає багато сил і часу. На групових заняттях використовуються перевірені методики навчання навичкам обчисленням, методам розв’язання різних типів задач. Досвідчений педагог, що проводить заняття, добре володіє цими методиками, знає можливі проблеми і методи їхнього вирішення.

Готуйтеся до іспиту з нами, щоб позбутися зайвого хвилювання та отримати вищий бал!

Наші переваги:

 • Досвідчений викладач — кандидат фізико-математичних наук, в минулому переможець обласних олімпіад з математики, з досвідом викладання в ВУЗі. Успішно підготувала десятки дітей до ДПА з математики, причому діти дуже люблять її заняття і ходять на них з задоволенням.
 • Комплексний підхід — для розв’язання задач однаково важливо орієнтуватися в основних математичних поняттях і вміти їх використовувати. Тому на кожному занятті приділяється увага як закріпленню теоретичних знань, так і їх практичному застосуванню.
 • Ґрунтовне опрацювання всіх тем початкової школи — на курсі діти опрацюють задачі усіх типів, всі типи обчислень та перетворення величин, дії з дробами та навчаться розв’язувати рівняння.
 • Можливість підібрати оптимальний графік навчання — заняття проводяться в клубі та онлайн (у випадку неможливості проведення занять в клубі) 1 або 2 рази на тиждень. Кількість занять, яка потрібна кожній дитині визначається викладачем після першого заняття.
 • Гнучкість у програмі курсу — ми коригуємо план підготовки залежно від потреб учня: якщо якась тема дається складніше, на неї виділяється більше часу. Також завжди можна отримати додаткові завдання зі зворотним зв’язком щодо їх розв’язання.
 • Широка база методичних та практичних матеріалів — на заняттях використовується велика кількість наглядних матеріалів та дидактичних ігор з різних тем математики, підручники відомих видавництв, доповнені підібраними з багатьох джерел додатковими завданнями для максимального результату занять.
 • Використання інтерактивних платформ для закріплення отриманимх знань — для учнів розробляються тренажери з різних тем, математичні квести для тренувань вдома, застосовуються можливості онлайн-платформ та мобільних додатків

Запишіться на пробне заняття та отримайте посилання на експрес-тест готовності до ДПА з математики в 4 класі!

Записатись!

Корисні посилання

Join Now