Домой > Courses> Підготовка до ДПА з математики в 9 класі
Підготовка до ДПА з математики в 9 класі

Course Information

 • Class Size: до 8 человек
 • Class Duration: 45 минут

— В 9 класі заплановано ДПА з математики, а матеріал стає все складнішим (особливо у 7-9 класах) …

— Через карантин та дистанційне навчання рівень знань 9-класників нижчий, ніж був у роки перед карантином …

— Можна сподіватись, що ДПА відмінять через карантин, як було в 2021 році, але це не гарантовано…

— Як же підготувати дитину до ДПА з математики так, щоб вона гарантовано здала цей іспит?

Підготовка до ДПА в дитячому клубі Kokoro – це:

 • Досвідчений викладач
 • Ґрунтовне опрацювання всіх тем з математики 5-9 класів
 • Гарантований високий результат навчання
 • Можливість підібрати оптимальний графік навчання
 • Гнучкість у програмі курсу
 • Широка база методичних та практичних матеріалів
 • Використання інтерактивних платформ

Готуйтеся до іспиту з нами, щоб позбутися зайвого хвилювання та отримати вищий бал!

Записатись на курс з підготовки до ДПА!

Хочете «зазирнути« на заняття?

Нижче можна подивитись фрагменту онлайн-заняття, де викладач, кандидат фізико-математичних наук, відповідала на питання учнів 5-6 класів і розглядала теми, які викликають найбільші складності. Її заняття — це завжди цікаво, пояснення зрозумілою для дітей мовою (навіть складні теми) та результативно!

Досвідчений викладач, грунтовна програма обробки усіх тем, що вивчаються в шкільному курсі алгебри та геометрії в 7-9 класах та математики 5-6 класу, постійний контроль методиста за прогресом гарантують високий результат ДПА в 9 класі!

Хочу гарантовано підготувати дитину до ДПА!

Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 1Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 4Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 5

Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 2Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 3

Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 6Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 7

Відгуки батьків

Тетяна Анатоліївнадонька Софія, 9 клас

Дуже задоволені навчанням. Раніше донька займалась з репетитором, але покращення успішності не було і казала, що математику вона не розуміє. Заняттями в дитячому клубі Kokoko задоволені всі: по геометрії з 6-7 балів стало 10-11 балів — результат говорить сам про себе! І головне, що тепер донька тепер впевнена, що розуміє математику. Вона тепер радує шкільну вчительку своїми знаннями, а та її — гарними оцінками J

Тетяна Володимирівнасин Кирило, 9 клас

Дуже корисне навчання, результати з’являються дуже швидко. Син багато хворів і пропускав, але успішність в школі все одно підвищилась, і контрольні з тих тем, які опрацьовував в клубі, була дуже гарні.

Записати дитину на пробне заняття!

Питання / відповіді

Чи знали Ви?

 • 43% школярів вважають, що річна підготовка на курсах допомогла б їм отримати кращу оцінку на ДПА
 • 56% школярів зізнались, що занадто хвилювались, бо не знали, що на них чекає під час ДПА. А курси допомогли знизити рівень стресу!

Чи потрібні курси тим дітям, у яких більш-менш нормально з математикою?

Багато учнів, які навіть непогано знають шкільну програму, можуть розгубитися на іспиті, їм буває складно швидко зорієнтуватися в матеріалі минулих років. Причина цього не тільки стрес, але і відсутність систематизованих знань.

Навіть дуже старанному школяру корисними будуть курси підготовки до здачі ДПА, де він зможе опрацювати ВЕСЬ матеріал 5-9 класів з математики та  ліквідувати прогалини в знаннях. В результаті дитина буде почувати себе впевнено і зможе успішно скласти ДПА в 9 класі. А батьки можуть бути спокійними, адже при регулярних заняттях дитина буде добре підготована до іспиту.

Чи можна самостійно підготуватись до ДПА?

Можна спробувати самостійно підготуватись до ДПА, але це важко, вимагає багато сил і часу. На групових заняттях використовуються перевірені методики навчання навичкам обчисленням, методам розв’язання різних типів задач. Досвідчений педагог, що проводить заняття, добре володіє цими методиками, знає можливі проблеми і методи їхнього вирішення.

Готуйтеся до іспиту з нами, щоб позбутися зайвого хвилювання та отримати вищий бал!

Чи можна дізнатись більше про курси з підготовки до ДПА в клубі Kokoro?

 • Підготовка до ДПА відбувається у групах до 8 чоловік та включає у себе вивчення усіх тем і опрацювання усіх типів завдань, передбачених програмою.
 • В кінці курс учні навчаться швидко та ефективно виконувати тестові завдання, аби правильно розрахувати час протягом написання самого тесту. Особлива увага буде відведена роботі над завданнями з розгорнутою відповіддю. Викладач перевірить кожну письмову роботу учня й надасть індивідуальний зворотний зв’язок.

Як відбувається ДПА в 9 класі?

 1. На дев’ятикласників чекають письмові іспити з трьох предметів.
 2. Обов’язкові — українська мова та математика, ще один предмет — за вибором педагогічної ради школи.
 3. Українська мова у формі диктанту. Обсяг диктанту — 160–170 слів, а на його написання відводиться 60 хвилин.
 4. Математика складається з 3 частин: перша частина — 10–12 завдань у тестовій формі з однією правильною відповіддю, друга частина — 4–6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю, третя частина — 3–4 завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
 5. Точні дати проведення атестації та зміст завдань затверджується на педагогічній раді навчального закладу, а відповіді учнів оцінюють вчителі.

Наші переваги:

 • Досвідчений викладач — кандидат фізико-математичних наук, в минулому переможець обласних олімпіад з математики, з досвідом викладання в ВУЗі. Успішно підготувала десятки дітей до ДПА з математики, причому діти дуже люблять її заняття і ходять на них з задоволенням.
 • Комплексний підхід — для розв’язання задач однаково важливо орієнтуватися в основних математичних поняттях і вміти їх використовувати. Тому на кожному занятті приділяється увага як закріпленню теоретичних знань, так і їх практичному застосуванню.
 • Ґрунтовне опрацювання всіх тем математики 5-9 класів — на курсі діти опрацюють всі теми з геометрії 7-9 класів, розглянуть теми з алгебри 7-11 класів (навчаться розв’язувати рівняння та нерівності, вивчать теми стосовно функцій та їхніх властивостей), а також повторять матеріал з математики 5-6 класів (відсотки, звичайні та десяткові дроби та ін.).
 • Можливість підібрати оптимальний графік навчання — заняття проводяться в клубі та онлайн (у випадку неможливості проведення занять в клубі) 1 або 2 рази на тиждень. Кількість занять, яка потрібна кожній дитині визначається викладачем після першого заняття.
 • Гнучкість у програмі курсу — ми коригуємо план підготовки залежно від потреб учня: якщо якась тема дається складніше, на неї виділяється більше часу. Також завжди можна отримати додаткові завдання зі зворотним зв’язком щодо їх розв’язання.
 • Широка база методичних та практичних матеріалів — на заняттях використовується велика кількість наглядних матеріалів та дидактичних ігор з різних тем математики, підручники відомих видавництв, доповнені підібраними з багатьох джерел додатковими завданнями для максимального результату занять.
 • Використання інтерактивних платформ для закріплення отриманимх знань — для учнів розробляються тренажери з різних тем, математичні квести для тренувань вдома, застосовуються можливості онлайн-платформ та мобільних додатків

Запишіться на пробне заняття та гарантуйте своїй дитині успішну сдачу ДПА в 9 класі!

Записатись!

Корисні посилання

Join Now