Домой > Courses> Математика для школярів
Математика для школярів

Course Information

 • Class Size: до 8 дітей
 • Years old: з 6 років
 • Class Duration: 45-90 хвилин

Ваша дитина не може вивчити таблицю множення, в неї труднощі з обчисленнями, рівняннями чи задачами, дробами чи відсотками?

Чи Ваш вже достатньо дорослих школяр заплутався з алгеброю чи геометрією?

Чи знаєте Ви, що 36% українських учнів не змогли продемонструвати базовий рівень знань з математики на ЗНО? А незнання елементарних речей впливає на професійну і життєву самореалізацію випускників в майбутньому.

Експерти наголошують, що державна система середньої освіти в цілому взагалі не має завдання навчати (від шкіл це не вимагається) і батькам потрібно докладати власних зусиль.

Заняття з математики в дитячому клубі Kokoro – це:

 • Досвідчений викладач, кандидат фізико-математичних наук, з креативною методикою викладання
 • Пояснення складного матеріалу доступною для дітей мовою
 • Ґрунтовне опрацювання всіх тем зі шкільної математики
 • Використання найкращих розробок відомих вітчизняних та іноземних видавництв
 • Постійне оновлення та покращення робочих зошитів для досягнення ще кращих результатів
 • Постійна увага методиста до прогресу кожного учня
 • Гарантований високий результат навчання
 • Можливість підібрати оптимальний графік навчання
 • Гнучкість у програмі курсу
 • Використання інтерактивних платформ

Записатись на заняття з математики!

Заняття проводить Наталія Устьян, кандидат фізико-математичких наук, з досвідом викладання в ВУЗі, а також досвідом роботи з дітьми з 3-х років. Вона любить математику з дитинства, постійно шукає різні способи зробити заняття більш цікавими та результативними (різноманітні цікаві задачі та завдання, дидактичні ігри і т.д.) Її заняття завжди цікаві та захоплюючі, а також направлені на результат.

Хочете «зазирнути« на заняття?

Нижче можна подивитись приклад фрагменту онлайн-заняття під час карантину з теми «Дроби» з нашим викладачем, кандидатом фізико-математичних наук. Її заняття — це завжди цікаво, пояснення зрозумілою для дітей мовою (навіть складні теми) та результативно!

Михайло (хлопчик на відео), написав вступні тести в бажаний для себе інформаційно-технологічний 5 клас на максимальну кількість балів і поступив! Його мрія здійснилась, як і десятків інших дітей, що пройшли наш курс підготовки до ДПА в 4 класі!

Також наведемо фрагменту онлайн-заняття, де викладач відповідала на питання учнів 5-6 класів і розглядала теми, які викликають найбільші складності.

Хочу записати дитину на заняття!

Як відбуваються заняття?

Заняття в відбуваються у групах до 8 чоловік та включають у себе вивчення усіх тем, що передбачені шкільною програмою.

Закріплення і контроль вивчених тем відбувається як і в традиційній формі перевірочних робіт, так і в інтерактивній: з використанням ігрового формату.

Математика для школьников - фото 7Подготовка к итоговой аттестации (ДПА) - фото 6 Подготовка к итоговой аттестации (ДПА) - фото 5 Подготовка к итоговой аттестации (ДПА) - фото 4 Підготовка до ДПА з математики 4 клас - фото 3Підготовка до ДПА з математики 4 клас - фото 1Подготовка к итоговой аттестации (ДПА) - фото 2Підготовка до ДПА з математики 4 клас - фото 4

Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 2Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 3

Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 6Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 7Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 5

Відгуки батьків

Олена, син Назар, 4 клас

Спасибі Вам величезне, Наталія Юріївна. Назар ходив на математику з великим задоволенням. Ми Вам дуже вдячні

Валентина, донька Софія, 4 клас

Донька займається з 2-го класу. Почалось все з таблиці множення, потім розв’язання задач та заняття з логіки. Їй дуже подобається займатись, і подругу свою привели, а батькам такі заняття — це впевненість в тому, що дитина ліквідує свої пробіли та гарно підготується до ДПА.

Олена, син Максим, 4 клас

Син доволі гарно розбирався в математиці, але для того щоб бути впевненою, що гарно складе ДПА та тести в 5 клас, віддала на заняття з математики та логіки ще в 3-у класі. І не даремно, хоч ДПА в цьому році відмінили, але тести в 5 клас здав на максимум і потрапив в той клас, про який мріяв. І батьки, і дитина задоволені 🙂

Тетяна Анатоліївнадонька Софія, 9 клас

Дуже задоволені навчанням. Раніше донька займалась з репетитором, але покращення успішності не було і казала, що математику вона не розуміє. Заняттями в дитячому клубі Kokoko задоволені всі: по геометрії з 6-7 балів стало 10-11 балів — результат говорить сам про себе! І головне, що тепер донька тепер впевнена, що розуміє математику. Вона тепер радує шкільну вчительку своїми знаннями, а та її — гарними оцінками J

Тетяна Володимирівнасин Кирило, 9 клас

Дуже корисне навчання, результати з’являються дуже швидко. Син багато хворів і пропускав, але успішність в школі все одно підвищилась, і контрольні з тих тем, які опрацьовував в клубі, була дуже гарні.

Записати дитину на пробне заняття!

Питання / відповіді

Чи знали Ви?

 • 43% школярів вважають, що річна підготовка на курсах допомогла б їм отримати кращу оцінку на ДПА
 • 56% школярів зізнались, що занадто хвилювались, бо не знали, що на них чекає під час ДПА. А курси допомогли знизити рівень стресу!

Чи можна дізнатись більше про курси з підготовки до ДПА в клубі Kokoro?

 • Підготовка до ДПА відбувається у групах до 8 чоловік та включає у себе вивчення усіх тем і опрацювання усіх типів завдань, передбачених програмою.
 • В кінці курсу учні навчаться швидко та ефективно виконувати тестові завдання, аби правильно розрахувати час протягом написання самого тесту. Особлива увага буде відведена роботі над завданнями з розгорнутою відповіддю. Викладач перевірить кожну письмову роботу учня й надасть індивідуальний зворотний зв’язок.

Наші переваги:

 • Досвідчений викладач — кандидат фізико-математичних наук, в минулому переможець обласних олімпіад з математики, з досвідом викладання в ВУЗі. Успішно підготувала десятки дітей до ДПА з математики, причому діти дуже люблять її заняття і ходять на них з задоволенням.
 • Комплексний підхід — для розв’язання задач однаково важливо орієнтуватися в основних математичних поняттях і вміти їх використовувати. Тому на кожному занятті приділяється увага як закріпленню теоретичних знань, так і їх практичному застосуванню.
 • Ґрунтовне опрацювання всіх тем шкільноі математики, що гарантує високий бал
 • Можливість підібрати оптимальний графік навчання — заняття проводяться в клубі та онлайн (у випадку неможливості проведення занять в клубі) 1 або 2 рази на тиждень. Кількість занять, яка потрібна кожній дитині визначається викладачем після першого заняття.
 • Гнучкість у програмі курсу — ми коригуємо план підготовки залежно від потреб учня: якщо якась тема дається складніше, на неї виділяється більше часу. Також завжди можна отримати додаткові завдання зі зворотним зв’язком щодо їх розв’язання.
 • Широка база методичних та практичних матеріалів — на заняттях використовується велика кількість наглядних матеріалів та дидактичних ігор з різних тем математики, підручники відомих видавництв, доповнені підібраними з багатьох джерел додатковими завданнями для максимального результату занять.
 • Використання інтерактивних платформ для закріплення отриманимх знань — для учнів розробляються тренажери з різних тем, математичні квести для тренувань вдома, застосовуються можливості онлайн-платформ та мобільних додатків

Записатись!

Корисні посилання

Join Now