Домой > Courses> Дворічний курс підготовки до ДПА та ЗНО з математики в 11 класі
Дворічний курс підготовки до ДПА та ЗНО з математики в 11 класі

Course Information

 • Class Size: до 8 человек
 • Class Duration: 45 минут

Чи знаєте Ви, що 36% українських учнів не змогли продемонструвати базовий рівень знань з математики на ЗНО?

А незнання елементарних речей впливає на професійну і життєву самореалізацію випускників в майбутньому.

Експерти наголошують, що державна система середньої освіти в цілому взагалі не має завдання навчати (від шкіл це не вимагається) і батькам потрібно докладати власних зусиль.

Чи впевнені Ви, що Ваша дитина успішно складе ЗНО та поступить у той ВУЗ, про який мріє?

Підготовка до ДПА в дитячому клубі Kokoro – це:

 • Досвідчений викладач
 • Ґрунтовне опрацювання всіх тем з математики 5-11 класів
 • Гарантований високий результат навчання
 • Можливість підібрати оптимальний графік навчання
 • Гнучкість у програмі курсу
 • Широка база методичних та практичних матеріалів
 • Використання інтерактивних платформ

Готуйтеся до іспиту з нами, щоб позбутися зайвого хвилювання та отримати вищий бал!

Записатись на курс з підготовки до ЗНО!

Хочете «зазирнути« на заняття?

Нижче можна подивитись приклад фрагменту онлайн-заняття, де викладач, кандидат фізико-математичних наук, відповідала на питання учнів 5-6 класів і розглядала теми, які викликають найбільші складності. Її заняття — це завжди цікаво, пояснення зрозумілою для дітей мовою (навіть складні теми) та результативно!

Досвідчений викладач, грунтовна програма обробки усіх тем, що вивчаються в шкільному курсі алгебри та геометрії в 7-11 класах та математики 5-6 класу, постійний контроль методиста за прогресом гарантують високий результат ДПА та ЗНО в 11 класі!

Хочу гарантовано підготувати дитину до ЗНО!

Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 1Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 4Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 5

Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 2Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 3

Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 6Підготовка до ДПА з математики 9 клас - фото 7

Відгуки батьків дітей, що займаються математикою в клубі:

Тетяна Анатоліївна, донька Софія, 9 клас

Дуже задоволені навчанням. Раніше донька займалась з репетитором, але покращення успішності не було і казала, що математику вона не розуміє. Заняттями в дитячому клубі Kokoko задоволені всі: по геометрії з 6-7 балів стало 10-11 балів — результат говорить сам про себе! І головне, що тепер донька тепер впевнена, що розуміє математику. Вона тепер радує шкільну вчительку своїми знаннями, а та її — гарними оцінками J

Олена, син Назар, 4 клас

Спасибі Вам величезне, Наталія Юріївна. Назар ходив на математику з великим задоволенням. Ми Вам дуже вдячні

Валентина, донька Софія, 4 клас

Донька займається з 2-го класу. Почалось все з таблиці множення, потім розв’язання задач та заняття з логіки. Їй дуже подобається займатись, і подругу свою привели, а батькам такі заняття — це впевненість в тому, що дитина ліквідує свої пробіли та гарно підготується до ДПА.

Тетяна Володимирівна, син Кирило, 9 клас

Дуже корисне навчання, результати з’являються дуже швидко. Син багато хворів і пропускав, але успішність в школі все одно підвищилась, і контрольні з тих тем, які опрацьовував в клубі, була дуже гарні.

Олена, син Максим, 4 клас

Син доволі гарно розбирався в математиці, але для того щоб бути впевненою, що гарно складе ДПА та тести в 5 клас, віддала на заняття з математики та логіки ще в 3-у класі. І не даремно, хоч ДПА в цьому році відмінили, але тести в 5 клас здав на максимум і потрапив в той клас, про який мріяв. І батьки, і дитина задоволені 🙂

Записати дитину на пробне заняття!

Питання / відповіді

Чи знали Ви?

 • 43% школярів вважають, що річна підготовка на курсах допомогла б їм отримати кращу оцінку на ДПА та ЗНО
 • 56% школярів зізнались, що занадто хвилювались, бо не знали, що на них чекає під час ДПА та ЗНО. А курси допомогли знизити рівень стресу!

Чи є ЗНО обов’язковим?

ЗНО з математики є обов’язковим для закінчення школи і необхідним для вступу на ряд технічних, економічних і медичних спеціальностей. Тому важливо якісно підготуватися до складання тесту. Учням пропонуються завдання чотирьох типів:

 • тестові (з вибором однієї правильної відповіді),
 • на встановлення відповідності,
 • з короткою відповіддю (де потрібно записати лише відповідь до задачі)
 • і з розгорнутою відповіддю (де також оцінюється “математична грамотність”).

Зауважимо, що ЗНО з математики є дворівневим. Для учнів, які вивчали цей предмет протягом року на рівні стандарту і не потребують його для вступу в університет, достатньо скласти ЗНО базового рівня. Така робота складається з 28 завдань, і на її виконання відведено всього 150 хвилин.

Якщо ж математика необхідна для вступу в університет, то, незалежно від програми навчання у школі, складається ЗНО рівня стандарт та профільного рівня. Такий тест містить 34 завдання, на виконання яких відведено 210 хвилин.

Чи потрібні курси тим дітям, у яких більш-менш нормально з математикою?

Багато учнів, які навіть непогано знають шкільну програму, можуть розгубитися на іспиті, їм буває складно швидко зорієнтуватися в матеріалі минулих років. Причина цього не тільки стрес, але і відсутність систематизованих знань.

Навіть дуже старанному школяру корисними будуть курси підготовки до здачі ЗНО, де він зможе опрацювати ВЕСЬ матеріал з математики 10-11 класів, повторити матеріал 5-9 класів та  ліквідувати прогалини в знаннях. В результаті дитина буде почувати себе впевнено і зможе успішно скласти ДПА та ЗНО в 11 класі. А батьки можуть бути спокійними, адже при регулярних заняттях дитина буде добре підготована до іспиту.

Чи можна самостійно підготуватись до ЗНО?

Можна спробувати самостійно підготуватись до ЗНО, але це важко, вимагає багато сил і часу. На групових заняттях використовуються перевірені методики навчання навичкам обчисленням, методам розв’язання різних типів задач. Досвідчений педагог, що проводить заняття, добре володіє цими методиками, знає можливі проблеми і методи їхнього вирішення.

Чи можна дізнатись більше про курси з підготовки до ЗНО в клубі Kokoro?

 • Підготовка до ЗНО відбувається у групах до 8 чоловік та включає у себе вивчення усіх тем і опрацювання усіх типів завдань, передбачених програмою.
 • В кінці курс учні навчаться швидко та ефективно виконувати тестові завдання, аби правильно розрахувати час протягом написання самого тесту. Особлива увага буде відведена роботі над завданнями з розгорнутою відповіддю. Викладач перевірить кожну письмову роботу учня й надасть індивідуальний зворотний зв’язок.

В процесі підготовки ми приділяємо індивідуальну увагу кожній дитині, що не завжди можливо в загальноосвітній школі, враховуємо психологію підлітків, працюючи з мотивацією. Регулярно проводимо проміжний контроль знань, коректуючи роботу з кожним учнем в групі в залежності від ступеня засвоєння ним матеріалу.

Готуйтеся до іспиту з нами, щоб позбутися зайвого хвилювання та отримати вищий бал!

Наші переваги:

 • Досвідчений викладач — кандидат фізико-математичних наук, в минулому переможець обласних олімпіад з математики, з досвідом викладання в ВУЗі. Успішно підготувала десятки дітей до ДПА з математики, причому діти дуже люблять її заняття і ходять на них з задоволенням.
 • Комплексний підхід — для розв’язання задач однаково важливо орієнтуватися в основних математичних поняттях і вміти їх використовувати. Тому на кожному занятті приділяється увага як закріпленню теоретичних знань, так і їх практичному застосуванню.
 • Ґрунтовне опрацювання всіх тем математики 5-11 класів — на курсі діти опрацюють всі теми з геометрії та алгебри 10-11 класів, а також повторять матеріал з математики 5-6 класів, алгебри та геометрії 7-9 класів.
 • Можливість підібрати оптимальний графік навчання — заняття проводяться в клубі та онлайн (у випадку неможливості проведення занять в клубі) 1 або 2 рази на тиждень. Кількість занять, яка потрібна кожній дитині визначається викладачем після першого заняття.
 • Гнучкість у програмі курсу — ми коригуємо план підготовки залежно від потреб учня: якщо якась тема дається складніше, на неї виділяється більше часу. Також завжди можна отримати додаткові завдання зі зворотним зв’язком щодо їх розв’язання.
 • Широка база методичних та практичних матеріалів — на заняттях використовується велика кількість наглядних матеріалів та дидактичних ігор з різних тем математики, підручники відомих видавництв, доповнені підібраними з багатьох джерел додатковими завданнями для максимального результату занять.
 • Використання інтерактивних платформ для закріплення отриманимх знань — для учнів розробляються тренажери з різних тем, математичні квести для тренувань вдома, застосовуються можливості онлайн-платформ та мобільних додатків

Запишіться на пробне заняття та гарантуйте своїй дитині успішну сдачу ДПА та ЗНО в 11 класі!

Записатись!

Корисні посилання

Join Now