Курс рисования красками

Курс малювання фарбами (живопис) для дітей 7-14 років

Навчитись гарно малювати зовсім нескладно!

На курсі діти дізнаються про різни види живопису, познайомляться з основними засобами відображення, основою композиції, кольорами та відтінками.

Діти навчаться малювати натюрморти, портрети, тварин і птахів, транспорт, будинки і різні види пейзажів, познайомляться з різними способами малювання

Рисование карандашом

Курс малювання олівцем для дітей з 7 років

Курс малювання олівцем підійде як для дітей, які в перший раз беруть в руки олівецьк, так і для «просунутих» художників, які розширти та поглибити свої знання.

Діти в простій та доступній формі познайомляться з основами графіки. Діти вивчать такі поняття, як світло, тінь, композиція та перспектива. Також юні художники спробують свої сили в різних жанрах: пейзаж, портрет та натюрморт.

Лепка с 3 лет

Курс з ліплення для дітей з 3 років

Діти навчаться ліпити овочі, фрукти, звірів і птахів, дерева, листя, гриби, комах, людину, іграшки і посуд, маски, барельєфи і багато іншого.

Ліплення — один з найулюбленіших видів творчості для багатьох дітей. Але це не тільки приємне заняття, а і дуже корисним вид творчості. В процесі ліплення розвивається мова дитини, його образне та просторове мислення, дрібна моторика рук, терпіння та конфентрація уваги

Арт-студия для детей с 3 лет

Арт-студія для діей 3-6 років та 7-14 років

Для повноцінного розвитку дитині потрібні не тільки спортивні та оздоровчі гуртки, але і пізнання краси світу.

Для того щоб дитина з раннього дитинства повноцінно розвивалась, йому потрібно дати поле для творчості: малювання чи ліплення.

Заняття творчістю виховують в динині цілеспрямованість, різностороннє мислення, наполегливість, прагнення до якісного результату та саморозвитку, що обов’язково позитивно позначиться і на усіх інших починаннях (підготовка до школи або вивчення іноземної мови)

Рисование для детей с 3 лет

Малювання для дітей з 3-х років

Чи знаєте Ви, що кожна людина від народження має здатність до творчості, абсолютно КОЖНА?

І всі діти намагаються якось малювати, але далеко не всі з цього однакового старту потім доходять до вміння створювати образи і висловлювати через образи себе і своє ставлення до світу.

Мета занять малюванням — розвиток креативності. Творче мислення дуже допомагає бути варіативним скрізь і в будь-якій сфері!