Домой > Courses> Арт-студія для діей 3-6 років та 7-14 років
Арт-студия для детей с 3 лет

Course Information

  • Class Size: до 8 дітей
  • Years old: з 3 років
  • Class Duration: 45-90 хвилин

На заняттях арт-студії діти малюють, ліплять, конструюють з паперу, роблять різні вироби.

Для повноцінного розвитку дитині потрібні не тільки спортивні та оздоровчі гуртки, але і пізнання краси світу. Для того щоб дитина з раннього дитинства повноцінно розвивалась, йому потрібно дати поле для творчості: малювання чи ліплення. Заняття творчістю виховують в динині цілеспрямованість, різностороннє мислення, наполегливість, прагнення до якісного результату та саморозвитку, що обов’язково позитивно позначиться і на усіх інших починаннях (підготовка до школи або вивчення іноземної мови).

Арт-студія — це світ фарб, символів, ліній і образів, це світ творчості, який говорить нам про те, що часом дуже важко висловити словами.

Записатись в арт-студію!

Арт-студия - фото 1

Арт-студияАрт-студия 2Арт-студия - фото 2Арт-студия - фото 5Арт-студия - фото 3Арт-студия - фото 4Арт-студия - фото 7

Арт-студия - фото 13Арт-студия - фото 14Арт-студия - фото 15Арт-студия - фото 9Арт-студия - поделки - фото 8Арт-студия - фото 10Арт-студия - фото 11Арт-студия - фото 16Арт-студия - поделки - фото 4

Арт-студия - поделки - фото 1Арт-студия - поделки - фото 2Арт-студия - поделки - фото 3

Творчість має унікальну властивість виносити на поверхню (наприклад, на аркуш паперу) все приховане і потаємне, все те, що ми не усвідомлюємо. Завдяки творчості особистість збагачується, виступаючи одночасно і в ролі творця, і в ролі сприймає. Через емоцію, відображену в малюнку або в русі, відбувається вивільнення енергії, знімаються психологічні бар’єри, дитина стає більш відкритим. Малювання, ліплення є відмінними способами зняття напруги, допомагають позбутися від страхів і комплексів.

Діти ліплять, використовують різні техніки малювання, моделюють з папером і природними матеріалами. А результат — завжди гарна і яскрава робота.

Арт-студия - поделки - фото 6Арт-студия - поделки - фото 7Арт-студия - фото 12

Арт-студия - поделки - фото 9Арт-студия - поделки - фото 10

Арт-студия - поделки - фото 11Арт-студия - поделки - фото 12Арт-студия - фото 6Арт-студия - микс фото 1

Арт-студия - микс фото 2

Арт-студия - микс фото 3

Записати дитину на перше заняття!

Корисні посилання

Join Now