Домой > Courses> Малювання для дітей з 3-х років
Рисование для детей с 3 лет

Course Information

  • Class Size: до 8 дітей
  • Years old: з 3 років
  • Class Duration: 45-60 хвилин

Чи знаєте Ви, що кожна людина від народження має здатність до творчості, абсолютно КОЖНА?

І всі діти намагаються якось малювати, але далеко не всі з цього однакового старту потім доходять до вміння створювати образи і висловлювати через образи себе і своє ставлення до світу.

Мета занять малюванням — розвиток креативності. Творче мислення дуже допомагає бути варіативним скрізь і в будь-якій сфері!

Заняття малювання в нашому клубі проводять кваліфіковані педагоги, які знають не тільки свій предмет, а й вікові особливості дітей такого віку, що люблять і доброзичливо налаштовані до дітей, які готові ділитися з дітьми своїми знаннями і вміннями, підтримати в скрутну хвилину і налаштувати на позитивний лад, стимулюючі до тому, щоб створювати свої неповторні шедеври.

Записатись на курс з малювання!

Чому дитині потрібно малювати?

Дитина — це цілий всесвіт зі своїми правилами і почуттями. Уважно придивившись навіть в самий звичайний дитячий малюнок, можна побачити все те, що діється у дитини на душі. Діти люблять малювати і можуть зобразити на папері все, що бачать і відчувають. Це особлива мова. Мова почуттів і емоцій.

Часто навколишній світ знаходить відображення не тільки на папері. Стіни, меблі, руки і обличчя стають відмінною поверхнею для мистецтв. Батьки не завжди можуть розділити дитячого захвату, але не поспішайте лаяти малюка. Замість цього спробуйте направити його творчу енергію в потрібне русло.

Рисование для детей с 3 лет - фото 1Рисование для детей с 3 лет - фото 2Рисование для детей с 3 лет - фото 3Курс рисования красками - фото 5Рисование для детей с 3 лет - фото 5Рисование для детей с 3 лет - фото 6

Записати дитину на перше заняття!

5 фактів про користь малювання:

  1. Малювання розвиває асоціативно-образне мислення дитини, роблячи багатшими і різнобічний внутрішній світ
  2. Малювання — відмінний спосіб розвинути дрібну моторику дитини
  3. Малювання допомагає розвинути мотивацію малюка, адже для того, щоб вийшов бажаний результат, необхідно застосувати зусилля
  4. Поряд з мотивацією малювання допомагає розвинути навички концентрації. Творчу думку потрібно направити в потрібне русло, а це вимагає зосередження.

Рисование для детей с 3 лет - фото 7Рисование для детей с 3 лет - фото 8Рисование для детей с 3 лет - фото 9

Рисование для детей с 3 лет - фото 10Курс рисования красками - фото 3

Курс рисования красками - фото 5Малювання для дітей з 3-х років

Корисні посилання

Join Now