Боротьба BJJ (бразильське джиу-джитсу)

Боротьба BJJ (бразильське джиу-джитсу) з 6 років

В Україні та у світі шаленої популярності набуває відносно молоде бойове мистецтво з японським корінням – бразильське джиу-джитсу.

В основу бразильського джиу-джитсу закладено ідею, згідно якої людина невеликої комплекції і сили, використовуючи принцип важеля і застосовуючи больові та задушливі прийоми, може успішно захистити себе від супротивника, набагато більшого за силою і розмірами.

Самооборона для дітей

Самооборона для дітей

Чи хочете Ви, щоб дитина була у відмінній фізичній формі та вміла постояти за себе?

Чи вміє Ваша дитина страхуватись («правильно падати»), щоб не отримати травму вдома чи на вулиці?

Допоможуть заняття з дитячої самооборони!

Айкідо для дітей

Айкідо для дітей

У Вас сором’язлива і замкнута дітина, і Ви б хотіли, щоб вона позбулась страху, набула впевненості в собі і навчилася знаходити спільну мову з іншими дітьми?

Чи навпаки, Ваша дитина активна, і Ви не знаєте, де знайти мирний спосіб для виплескування надмірної енергії, та як їй позбутися від агресії?

Айкідо допоможе і сором’язливим, і активним дітям!

Фізичні заняття "Айкі-Йожики" 3,5-6,5 років

Фізичні заняття «Айкі-Йожики» 3,5-6,5 років

Чи знаєте Ви, що фізичні заняття допомагають активним дітям заняття допоможуть виплеснути надмірну енергію і позбутися від агресії, а сором’язливим і замкнутим дітям — позбутися страху, набути впевненості в собі і навчитися знаходити спільну мову з іншими дітьми?

Спортивные занятия “Айки-Йожики” для детей 3-7 лет

Спортивные занятия “Айки-Йожики” для детей 3-7 лет

Занятия Айкидо помогают ребенку быть в хорошей физической форме, развивают устойчивость и концентрацию, ответственность, развивают самодисциплину, быстроту реакции, силу воли и умение постоять за себя. активным детям занятия помогут выплеснуть чрезмерную энергию и избавиться от агрессии, а застенчивым и замкнутым детям — избавиться от страха, обрести уверенность в себе и научиться ладить с другими детьми

Айкидо для детей с 7 лет

Айкидо для детей с 7 лет

В айкидо побеждает не сила, а умение. Поэтому физически слабый ребёнок не будет здесь чувствовать себя хуже, чем его более «сильные» сверстники, а сильный не будет хвастаться своей силой, т.к. в данном случае она не имеет решающего значения. В секциях айкидо детей учат не только развивать внутреннюю силу и уверенность в себе, но и правильно это использовать