Домой > Courses> Айкідо для дітей
Айкідо для дітей

Course Information

 • Years old: з 7 років
 • Class Duration: 60-75 хвилин

У Вас сором’язлива і замкнута дітина, і Ви б хотіли, щоб вона позбулась страху, набула впевненості в собі і навчилася знаходити спільну мову з іншими дітьми?

Чи навпаки, Ваша дитина активна, і Ви не знаєте, де знайти мирний спосіб для виплескування надмірної енергії, та як їй позбутися від агресії?

Чи знаєте Ви?

В айкідо перемагає не сила, а вміння. Тому фізично слабша дитина не буде тут відчувати себе гірше, ніж його «сильні» однолітки, а сильний не буде хвалитися звий силою, тому що в даному випадку вона не має вирішального значення. В секціях айкідо дітей вчать не тільки розвивати внутрішню силу і впевненість у собі, а й правильно це використовувати. Учитель пояснить, що найкраще вирішення будь-якого конфлікту — запобігти його. Ну, а якщо потрібно, то і вміти постояти за себе.

Записати дитину на айкідо та самооборону!

Для дітей 3,5-6,5 років є підготовча група «Айкі-Йожики», а діти з 7 років займаються айкідо та самообороною в основних групах.

Що входить в тренування з айкідо для дітей з 7 років?

 • Переміщення стоячи і на колінах
 • Страховки, перекати вперед, назад і вбік
 • Загальні і спеціальні фізичні вправи
 • Самооборона і техніки айкідо (захист при захопленнях за руки, від ударів)
 • Вправи з тренувальним зброєю (палиця, меч, ніж)
 • Періодично курси боротьби

Нижче можна подивитись демонстраційний виступ дітей, що займаються айкідо та самообороною в Smile Park.

Хочу, щоб дитина займалась айкідо та самообороною!

Користь для здоров’я від занять айкідо для дітей незаперечна:

 • Дуже велика увага приділяється страховці: вмінню правильно падати і перекидатися. Дитина, що займається айкідо, випадково спіткнувшись або посковзнувшись, впаде «за правилами» і, обтрусившись, піде далі без синців і шишок. Причому навички безпечних падінь, як стверджують фахівці, залишаться у нього на все життя.
 • На заняттях велика увага приділяється відпрацюванню стійок з прямою спиною, тому проблеми з порушенням постави у дитини не буде. Айкідо в дії вражає красою і грацією рухів, що нетипово для секцій єдиноборств.
 • Спочатку на заняттях діти практично не втомлюються, тому що вивчають найпростіші рухи. Потім, у міру того, як вони освоюються, підвищується складність тренувань і збільшується навантаження. Результат — організм адаптується до навантажень поступово, що особливо важливо, якщо раніше дитина ніколи не займався спортом.

Айкідо для дітей - фото 1Айкідо для дітей - фото 2Айкідо для дітей - фото 3Айкідо для дітей - фото 4Айкідо для дітей - фото 5Айкідо для дітей - фото 6Айкідо для дітей - фото 8Айкідо для дітей - фото 9Айкідо для дітей - фото 10

Айкідо для дітей - фото 7Айкідо для дітей - фото 11

Хочу записати дитину на айкідо та самооборону!

Питання / відповіді

Що розвиває айкідо?

Айкідо розвиває абстрактне мислення і тонке сприйняття світу, філософський склад розуму. Координацію, чуйність до свого тіла і тіла суперника (управління своїм центром ваги і дію на точку рівноваги супротивника). Навички роботи з різними видами зброї.

Японські традиції вимагають дуже суворого дотримання правил поведінки під час заняття. На початку тренування учні сідають на татамі в спеціальній позі (ноги під себе) і кілька хвилин сидять мовчки і нерухомо, налаштовуючись на тренування. Ця вправа вчить фокусувати увагу і концентруватися. Помічено, що дитина, що відвідує секцію айкідо, стає більш зібраною і дисциплінованою.

Дівчата займаються айкідо на рівних з хлопчиками, причому часто навіть з більшим завзяттям. Набуті навички допомагають їм краще відчувати своє тіло, вони стають більш впевненими в собі, знаходять внутрішню гармонію. До того ж вони завжди зможуть постояти за себе

Який одяг потрібний від занять айкідо?

На тренуваннях учні займаються в кімоно, яке одягається на голе тіло або на футболку. Якщо поки немає кімоно, то підійдуть спортивні штани і футболка. Краще займатися босоніж, можна в шкарпетках. Також потрібна змінне взуття (крокси, в’єтнамки або шльопанці) для того, щоб дійти до місця занять з роздягальні. Годинники, прикраси, окуляри потрібно зняти.

Зверніть увагу на те, що заняття не повинні проводитися відразу після прийому їжі. Потрібно 1,5 години відпочинку після їжі, перед початком занять.

Записати дитину на пробне заняття!

Корисні посилання

Join Now