Експрес підготовка до школи 5-7 років

Експрес підготовка до школи 5-7 років

До 1 классу залишилось зовсім трохи, а Ваша дитина не вміє читати чи рахувати?

Можливо, вона навчиться цьому в школі, а більшість вчителів очікують, що діти прийдуть до школи, вміючи читати та рахувати…

Ми маємо експрес-курс з підготови до школи, на якому навчимо дітей читати та рахувати, додавати та віднімати в межах 10, вівчимо геометричні фігури та підготуємо руку до письму.

Підготовка до школи 4-6 років

Підготовка до школи 4-6 років

Вашій дитині вже 5 років, і Ви хочете встигнути підготувати її до школи?

У Вас ще є два роки до школи, і Ви хочете завчасно і всебічно підготувати свого малюка до школи?

Ми маємо 3 програми підготовки до школи, пакети «+» та VIP для різних цілей батьків та дітей різного рівня. Наш курс з підготовки до школи дуже потрібен кожній дитині, яка готується до вступу в школу!

Комплексні розвивальні заняття “Інтелект" або "Починаємо готуватись до школи" 3-4,5 років

Комплексні розвивальні заняття “Інтелект» або «Починаємо готуватись до школи» 3-4,5 років

Чи знаєте Ви, що частина дітей 5 років відмовляються вчити букви, бо їх це цікавило раніше, але батьки вважали, що ще рано забивати таким голову?

Чи знаєте Ви, що є діти, які в 2 роки з великим інтересом вивчили букви, цифри та фігури?

Чи не втратите Ви час, коли дитина хоче вивчити щось нове, щоб потім не довелось заставляти її за рік до школи?

Техника чтения

Техника чтения

Курс направлен на овладение навыками свободного чтения и усовершенствование умений ребенка. Пройдя курс обучения чтению, ребенок овладеет навыками свободного чтения, усовершенствует свои умения и сможет повысить успеваемость.

Пройдя курс техники чтению, ребенок овладеет навыками свободного чтения, усовершенствует свои умения и сможет повысить успеваемость

Подготовка к школе для детей 4,5-6 лет

Подготовка к школе 4-6 лет

Подготовка к школе в детском клубе Kokoro – это качественные, интересные и необходимые знания и умения для поступления в современные государственные и альтернативные школы.

Почему именно у нас: уникальная современная программа на украинском языке, качественная проработка знаний и умений необходимых для поступления, большое количество дидактических игр и материалов, что гарантирует высочайший результат занятий и желание ребенка идти на занятия, постоянный контроль методиста за прогрессом каждого ученика

Обучение чтению

Обучение чтению детей 4,5-7 лет

Пройдя курс обучения чтению, ребенок изучит все буквы украинского алфавита и научится соединять буквы в слоги и читать слова.

Преподаватели групповых занятий по чтению знают методики обучения чтению, возможные проблемы и то, как их можно устранить. На занятиях используются дидактические игры, которые помогают детям быстрее понять принцип чтения и отработать полученные навыки