Обладнання для занять з раннього розвитку

Є думка, що розвивати дитину «після 3-х років уже пізно» … Можна погоджуватися з такою думкою чи ні, але в будь-якому випадку розвиваючі заняття для дітей до 3-х років допоможуть закласти відмінний фундамент для їх подальшого розвитку.

Комплексні заняття з раннього розвитку в дитячому клубі Kokoro — це грамотно складена програма розвитку дітей, яка враховує вікові особливості сприйняття дітей, їх потреби, можливості й інтереси. Діти в ігровій формі розвивають всі ключові навички, отримують масу позитивних емоцій, знаходять нових друзів. Мама і малюк в спільній грі на занятті вчаться краще розуміти і чути один одного, їх емоційний і психологічний контакт стає сильнішою, що дає основу для теплих і гармонійних відносин.

На заняттях дітей чекає розвиток мовлення, логіки, моторики, соціалізація дітей. Діти отримають досвід перебування в групі, що допоможе потім легше адаптуватися до дитячого садка.

На заняттях з раннього розвитку використовується дуже багато ігор та навчальних матеріалів, за допомогою яких дитина дуже швидко розвивається та відвідує заняття з задоволенням.

Розвивальні іграшки: мотрійки, пірамідки та інші

Дрібна моторика

Логіка, мислення, пам’ять

Творчість

Оточуючий світ

Музичні інструменти та ігри-танц

Фізичний розвиток

Розвиток мовлення

Розвиваючі ігри