Обладнання для занять з підготовки до школи

Для успішного навчання в школі дитина повинна володіти певними навичками, вміннями і знаннями. Програма підготовки до школи спрямована на навчання дитини читання та письма, необхідним математичним уявленням; розвиток логічного мислення, уваги; збагачення словникового запасу; розширення кругозору; розвиток посидючості і відповідальності; розвиток інтересу до навчання; формування у дитини поняття необхідності і важливості навчання в школі; розвиток вміння спілкуватися. Педагоги підготують дитину до школи не тільки в навчальному плані, а й у психологічному, соціальному та емоційному.

Наша основна задача полягає в тому, щоб дитина не тільки виявилася готова до зміни свого статусу і всім що випливають звідси наслідками, а й комфортно почувала себе в новій для нього обстановці, була готовою до спілкування в дитячому колективі, додаткової відповідальності, а також прагнула до нових знань, отримувала їх із задоволенням.

Підготовка до школи — це копітке заняття, і хороші результати можливі тільки при систематичних і планомірних заняттях. Дітям, які відвідують подібні заняття і мають уявлення про шкільне навчання, легше адаптуватися до нових умов, тому вони можуть зосередитися на навчанні і досягти великих результатів.

Заняття з підготовки до школи в клубі проводяться цікаво і результативно, оскільки на них використовується багато різних ігор для вивчення алфавіту, навчання читанню, математиці, розвитку логічного мислення та мовлення, дрібної моторики та пізнання навколишнього світу.

Абетка

Читання

Дрібна моторика

Лічба

Цифри, лічба

Лічба

Лічба, порівняння

Додавання-віднімання

Пори року, місяці, час

Геометричні фігури

Логіка, мислення, пам’ять

Навколишній світ

Розвиток мовлення

Розвиваючі ігри