Як дітям середньої і старшої школи вивчити всю цю купу англійської лексики?
Особливо, якщо деякі слова відрізняються зовсім трохи, а можуть мати протилежне значення чи стати звсім іншою частиною мови.
Лексика не початкового рівня з англійської мови (А2+, В1, В2…) дійсно вже дуже важка для вивчення, і викликає у дітей 6-11 класів багато проблем.
Чи можна допомогти дітям в цій проблемі?
Так, можна! І для цього дітям потрібно розібратись з тим, як утворюються англійські слова, за допомогою яких префіксів і суфіксів, і яке значення ці префікси і суфікси надають новоутвореним словам. І тоді англійська оексика перестане бути чимось незрозумілим і важким!
На прохання батьків і їхніх «дорослих» дітей, яким важко опановувати лексику рівнів А2+, В1, ми створили унікальний інтенсив «Word Building», які вперше пройде в клубі цього року!
Дати інтенсиву: 1-26 червня 2026 року
Розклад занять: понеділок і п’ятниця о 16:00-16:55
Ціна інтенсиву:
- 1 заняття – 220 грн
- Повний курс курс (8 занять) – 1490 грн + підручник 190 грн
- ! Для дітей, що здадуть підсумковий тест з результатом не менше 75%, діє спеціальна ціна на повний курс – 1290 грн.
Після закінчення інтенсиву Ваша дитина розбереться з тим, за допомогою яких префіксів і суфіксів утворюються слова в англійській мові, опрацює велику кількість англійських слів і зможе далі легше запам’ятовувати англійську лексику, що одразу підвищить її рівень знань з англійської мови.
Кількість місць у групі обмежена! Встигніть забронювати місце на інтенсиві, бо половину місць «забрали» вже тоді, коли ми розказали про ідею курсу 2 місяці тому.
Бронювання місць за тел. 095-65-38-165!
Фотографії з літніх інтенсивів:







