Домой > Courses> Курс «Програмування для школярів в Python» для дітей з 9-10 років
Курс "Програмування для школярів в Python"

Course Information

  • Class Size: до 8 дітей
  • Years old: з 9 років
  • Class Duration: 45-90 хвилин

Чи мрієте Ви, щоб Ваша дитина стала програмістом та отримувала високу заробітню платню?

Чи знаєте Ви, що мова програмування Python, на якій створюються «дорослі серйозні» проекти, вибрана для вивчення школярами? Тільки ні для кого не секрет, сподіватись на школу в напрямку інформатики не варто!

Ми маємо курс для дітей з 9-10 років, на якому будуть розглянуті основи «дорослої» мови програмування Python в доступній та цікавій для дітей такого віку формі. Вони вивчать поняття (змінні, цикли, умовні оператори та ін.), створять буде багато цікавих програм, включаючи «прекрасні» спіралі (це дійсно захоплює дітей) та власні ігри.

Записатись на курс з Python!

Курс розроблений таким чином, що в ньому буде теоретична та практична частини (діти будуть створювати власні проекти мовою програмування Python). Це цікаво та ЕФЕКТИВНО!

Чи дійсно курси результативні?

Нижче можна подивитись відгук двох випускників онлайн-курсу з комп’ютерної грамотності, що проводився в період карантину та презентації 7-річного Артема та 10-річного Михайла, створені ними на курсі.

Хочу навчити дитину програмуванню!

Нижче можна подивитись фотографії дітей під час занять з інформатики та програмування в нашому клубі.

Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 1Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 2Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 3Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 4Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 5Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 6Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 7

Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 8Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 9Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 10

Записати дитину на пробне заняття!

Корисні посилання

Join Now