Домой > Courses> Курс «Програмування для школярів. Створення анімації та ігор в Scratch» для дітей з 7 років
Курс "Програмування для школярів. Створення анімації та ігор в Scratch"

Course Information

  • Class Size: до 8 дітей
  • Years old: з 7 років
  • Class Duration: 45-90 хвилин

Чи мрієте Ви, щоб Ваш школяр замість ігр на смартфоні, планшеті та комп’ютері захопився програмуванням, створенням власних ігр та анімації?

Можливо, Ви думаєте, що дитна в 7 років не впорається з мовою програмування? Впорається, ми перевірили це на своїх дітях!

В дитячому кліб Kokoro є курс «Програмування для школярів. Створення анімації та ігор в Scratch» для дітей з 7 років. Цей курс захоплюючий, а мова програмування Scratch спеціально створена для домодших школярів.

Записатись на курс зі Scratch!

На курсі діти в ігровому форматі познайомляться із основними ідеями «дорослого» програмування. Вони вивчать серйозні поняття (змінні, цикли, умовні оператори та ін.) в доступній для їхнього розуміння формі.

Цей курс — фундамент, який допоможе зрозуміти логіку мов програмування, і надалі перейти на Python, складнішу та багатофункціональну мову програмування (на якій створюються серйозні проекти).

Курс розроблений таким чином, що в ньому буде теоретична та практична частини (діти будуть створювати власні проекти в середовищі Scratch). Це цікаво та ЕФЕКТИВНО!

Записати дитину на пробне заняття!

Нижче можна подивитись фотографії дітей під час занять з інформатики та програмування в нашому клубі.

Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 1Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 2Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 3Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 4Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 5Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 6Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 7

Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 8Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 9Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 10

Хочу навчити дитину програмуванню!

Корисні посилання

Join Now