Домой > Courses> Курс «Інформатика для школярів. Комп’ютерна грамотність» для дітей з 7 років
Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років

Course Information

  • Class Size: до 8 дітей
  • Years old: з 7 років
  • Class Duration: 45-90 хвилин

Згідно з програмою по інформатиці, діти вже в 2-4 класі повинні навчитись працювати в Windows, шукати та зберігати інформацію в Інтернет, працювати в графічному та текстовому редакторах, створювати презентації та багато чого іншого. Це все на папері, а що відбувається в реальному житті?

В реальності діти вміють робити на комп’ютері тільки те, чому їх навчили батьки чи на додаткових курсах. Тоді чи варто сподіватись тільки на школу, і очікувати, що дитина стане досвідченим користувачем комп’ютеру та навчиться програмувати?

Як і де навчити дитину інформатиці?

Ми маємо курс «Інформатика. Комп’ютерна грамотність» для дітей з 7 років, де навчимо «з нуля» роботі на комп’ютері. На курсі будуть розглянуті основи роботи з комп’ютером та Windows, в графічному редакторі та в програмі для створення презентацій, діти навчаться шукати і зберігати інформацію в Інтернет (те, що задають по шкільним предметам).

Курс розроблений так, що в ньому будуть теоретична та практична частина, а також! відпрацювання отриманих знань та умінь на власному проекті.

Записатись на курс з комп’ютерної грамотності!

Чи дійсно курс результативний?

Нижче можна подивитись відгук двох випускників онлайн-курсу, що проводився в період карантину та презентації 7-річного Артема та 10-річного Михайла, створені ними на курсі.

Хочу навчити дитину інформатиці!

Нижче можна подивитись фотографії дітей під час занять з інформатики та програмування в нашому клубі.

Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 1Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 2Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 3Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 4Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 5Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 6Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 7

Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 8Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 9Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 10

Записати дитину на пробне заняття!

Яка ж програма курсу:

Комп’ютер — зовнішні і внутрішні пристрої. Основи роботи з комп’ютером
Windows — Робочий стіл. Папки і файли, операції з ними. Віна програм та робота з ними. Корисні програми
Інтернет — пошук інформації (тексту та малюнків по заданій темі), збереження результатів пошуку, скачування потрібних файлів та встановлення програм на своєму комп’ютері (звернемо увагу, що такі операції можна робити тільки з дозволу дорослих)
Paint — основи роботи (малювання ліній, фігур, вибір кольору фігур та фону)
Tux Paint — основи роботи
Power Point — створення презентацій з текстом та малюнками, налаштування анімації та показ презентацій

Записатись!

Корисні посилання

Join Now