Домой > Courses> Інформатика та програмування для школярів
Інформатика та програмування для школярів

Course Information

  • Class Size: до 8 дітей
  • Years old: з 7 років
  • Class Duration: 45-90 хвилин

Чи задоволені Ви тим, що знає і вміє Ваша дитини з інформатики?

Чи вміє Ваш школяр вільно користуватись комп’ютером, офісними програмами, програмувати в Scratch, Python, Lazarus?

Мої діти-школярі це вміють тільки тому, що пройшли курси з комп’ютерної грамотності, вивчення офісних програм та програмування в дитячому клубі Kokoro. Вони розробили вже купу ігор в Scratch і Python, мріють стати програмістами, і час за комп’ютером проводять з користю.

Записатись на заняття з інформатики та програмування

Наші курси — це мінімум теорії в доступній для дітей формі та багато цікавої практики. Це не «сухі» нудні обчислення, а розробка анімації, ігор, власних проектів та навіть «уявного» власного бізнесу. Наші курси дуже цікаві та результативні, і діти з нетерпінням чекають на запуск нових рівнів курсів.

Чи дійсно курси результативні?

Нижче можна подивитись відгук двох випускників онлайн-курсу з комп’ютерної грамотності, що проводився в період карантину та презентації 7-річного Артема та 10-річного Михайла, створені ними на курсі.

Хочу навчити дитину інформатиці та програмуванню!

Нижче можна подивитись фотографії дітей під час занять з інформатики та програмування в нашому клубі.

Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 1Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 2Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 3Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 4Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 5Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 6Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 7

Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 8Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 9Курс "Інформатика. Комп'ютерна грамотність" для дітей з 7 років - фото 10

Записати дитину на пробне заняття!

Корисні посилання

Join Now