Домой > Courses> Англійська мова для дітей 3-6 років
English for kids 3-6 лет

Course Information

  • Class Size: до 8 дітей
  • Years old: 3-6 років
  • Class Duration: 45 хвилин

— Чи знаєте Ви, що вік 3-6 років — найбільш оптимальний для початку вивчення іноземної мови за думкою більшості фахівців?

— Чи знаєте Ви, що в 1-му класі на шкільних заняттях з англійської мови тільки малюють, а в 2-му класі від них вимагається знання алфавіту, лексики та вміння читати англійські слова?

— Чи не варто почати в дошкільному віці, щоб не мати проблем з англійською мовою в школі?

Процес навчання англійській мові відбувається в грі — найулюбленішому і зрозумілому занятті для дітей. На заняттях дітей вчать слухати, говорити, і розуміти мову. Завдяки постійному повторенні в різних ігрових ситуаціях, звуки, слова і фрази стають все більш зрозумілими і знайомими.

Діти починають розуміти звернену до них мову і впевнено говорити на англійській мові прості речення. Завдяки цьому у дитини не виникає страху говорити іноземною мовою, тобто не формується мовний бар’єр, який не доведеться долати в шкільні роки.

Записатись на курс з англійської мови!

У чому ж полягає ефективність наших занять?

  • у дитини народжується інтерес до англійської мови, а також удосконалюються комунікативні навички;
  • активно розвивається артикуляційний апарат і функція мови в цілому;
  • спостерігається загальний психічний розвиток (вдосконалюється пам’ять, мислення, уява, уважність);
  • доброзичлива атмосфера занять сприяє відмінній адаптації дитини до нового колективу і розвитку соціального спілкування.

Хочете «зазирнути« на заняття?

Нижче можна подивитись фрагмент заняття.

Записати дитину на пробне заняття!

Результат занять

Курс англійської мови включає в себе:

  • Вивчення лексики з різних тем (цифри, кольори, фігури, тварини, тіло людини, меблі, транспорт, сім’я, їжа, одяг, шкільне приладдя, пори року і погода)
  • Вивчення букв англійського алфавіту
  • На заняттях дітей вчать слухати, говорити, і розуміти мову на іноземній мові

Англійська мова для дітей 3-7 років - фото 1Англійська мова для дітей 3-7 років - фото 3Англійська мова для дітей 3-7 років - фото 4Англійська мова для дітей 3-7 років - фото 5Англійська мова для дітей 3-7 років - фото 6Англійська мова для дітей 3-7 років - фото 7Англійська мова для дітей 3-7 років - фото 8Англійська мова для дітей 3-7 років - фото 9Англійська мова для дітей 3-7 років - фото 10Англійська мова для дітей 3-7 років - фото 11Англійська мова для дітей 3-7 років - фото 12Англійська мова для дітей 3-7 років - фото 2

Навчаючись англійській мові в нашому клубі, Ваша дитина проходить важливий попередній етап підготовки до навчання іноземній мові в школі, має правильну вимову, накопичує лексичний запас слів, вміє розуміти іноземну мову на слух і може брати участь в нескладній розмові.

Записати дитину на пробне заняття!

Корисні посилання

Join Now